Kas tasub osta robottolmuimejat – robottolmuimejate plussid ja miinused korteris.

Kas tasub osta robottolmuimejat – robottolmuimejate plussid ja miinused korteris.

Kas tasub osta robottolmuimejat?

Robottolmuimeja – kas seda tasub osta? Robottolmuimejate eelised ja puudused.

Otsustasime seda küsimust uurida oma kogemuse põhjal ja allpool saate lugeda analüüsi tulemusi. See aitab teil teha targa otsuse! Kõigepealt analüüsime plusse ja miinuseid ning miks sa vajad robottolmuimejat.

 

Robottolmuimeja eelised

Kõige olulisemad plussid:
Sa ei väsi, ei raiska oma väärtuslikku aega ja tegeled tähtsamate asjadega. Sel ajal, kui teie robottolmuimeja töötab, korjab endasse tolmu, prügi ja muud mustust, saate jalutada koeraga, vaadata oma lemmiktelesaadet, istuda arvuti taga, juua sõpradega õlut või kõike muud, mis teile teha meeldib. 

Põrandate koristamine kaob teie majapidamistööde hulgast. Ilus, kas pole? Eriti kui seda kõike toetab hea mobiilirakendus. See võimaldab teil määrata puhastusgraafiku või juhtida seda eemalt. Robottolmuimeja käivitamiseks ei pea te kodus olema. Asbira robottolmuimeja A17 Pro võimaldas mul kogeda ühte parimat ja kasutajasõbralikumat rakendust robotpuhastusseadmete jaoks.

Robottolmuimejad ei kriibi põrandaid. Need on ehitatud nii, et need ei kahjusta neid kuidagi. Selle poolest on need paremad kui traditsioonilised mudelid.
Kui tunnete muret sellise kaasaegse tolmuimeja keerulise juhtimise vajaduse pärast, ei pea te midagi kartma. Robotpuhastusseadmeid juhitakse tavaliselt kaugjuhtimisega – läbi spetsiaalse rakenduse. Teine lahendus on väike pult või füüsilised nupud korpusel. Palju sõltub konkreetse mudeli funktsionaalsusest, kuid tootjad püüavad muuta need seadmed võimalikult lihtsaks kasutamiseks.

Robottolmuimejad töötavad tavaliselt vaikselt. Väga suur erinevus on varstolmuimejatega. Ma arvan, et kõik kuulevad vahel, kuidas mõni naaber tolmuimejaga imeb. Töö ajal tekkiv müra on klassikaliste disainilahenduste probleem, kuid siin seda pole: müra on hästi summutatud ja ühtlane.

Seade on suhteliselt väike ja kerge. Selle asukohaga ega robottolmuimeja hoidmisega probleeme pole. Minu tolmuimeja seisab siiani ühe toa nurgas, sest mul pole seda kuskil hoida. Isegi robotlaadimisjaamad jäävad järjest väiksemaks.

Samuti leiate poodidest robotpuhastusvahendeid eritööde jaoks. On tooteid, mis on spetsiaalselt loodud lemmikloomaomanikele või allergikutele. Veelgi levinumad on robotmopid ehk 2-in-1 hübriidseadmed, mis kombineerivad mitut kasutust. Põrandapuhastus ei tööta alati ideaalselt, kuigi tootjad pakuvad kombinatsioone. Põranda värskendamiseks on see täiesti piisav, mis on täiendav pluss.

Nagu näete, on sellel üsna palju eeliseid ja paljud neist on robotpuhastusseadmete ainulaadsed omadused. See räägib robottolmuimeja ostmise kasuks, kuid liigume edasi miinuste juurde.

Robottolmuimeja miinused

Sõltub palju konkreetsest mudelist. Mõned tolmuimejarobotid, eriti odavad, ei ole kuigi põhjalikud, eksivad sageli tuppa, väldivad teatud alasid, blokeeruvad vastu väikseid takistusi, põrkuvad vastu mööblit.

Vaieldamatum puudus on hind. Lihtsamad robottolmuimejad maksavad 100–150 eurot, kuid harva suudavad need traditsioonilist tolmuimejat suurel määral asendada (isegi väikesel pinnal). Need on rohkem nagu vidinad kui täisväärtuslikud tolmuimejad. Kahjuks nõuab suurema potentsiaaliga mudeli ostmine tavaliselt märkimisväärsemat investeeringut, isegi rohkem kui 400–700 eurot.
Loomulikult on robotolmuimejad juhtmeta tolmuimejad. Ja see toob kaasa ka teatud probleeme. See ei ole ainult piiratud tööaeg, vaid eelkõige aku tööiga. Isegi kaubamärgiga seadmete puhul võib see aja jooksul muutuda hullemaks ja hullemaks, kuni lõpuks peab selle välja vahetama. 
Paljud inimesed arvavad ekslikult, et selline tolmuimeja teeb kõik ise. Jah, kui tolmuimeja hakkab tolmu imema, ei vaja see sageli kasutaja abi. Kuid enne tolmuimemist tasub selle tööd lihtsamaks teha, näiteks juhtmed eest ära panna. See võtab aega ja vaeva.

Robottolmuimejate tüübid

Robottolmuimejaid on ainult kolm põhitüüpi. Väliselt on need sarnased, kuid funktsionaalsuse poolest on need veidi erinevad.
Robottolmuimejate tüübid:
1) Kuivpuhastus robottolmuimejad.
2) Märgpuhastus robottolmuimejad.
3) Robottolmuimejad kuiv- ja märgpuhastuseks.

Lõplik otsus- kas robottolmuimejat tasub osta?

Vastates küsimusele: kas robottolmuimejat on vaja, vastame sellele nii: kindlasti! See puhastab ennast, säästes teie aega ja vaeva. See töötab vaikselt, sellel on tavaliselt hõlpsasti kasutatav rakendus ja see võib pakkuda teile lisafunktsioone (nt märgpuhastus). Lisaks võtab see väga vähe ruumi.

Kuigi selge vastus küsimusele, kas osta robottolmuimeja, sõltub aga peamiselt: ruumi pindalast, ruumi planeeringust, põrandal olevast, aga ka teie nõudmistest. Mida rohkem on põrandal asju, seda raskem on robotil töötada.

Tagasi postituste juurde

Jäta kommentaar