JÄRELMAKS

INBANK JÄRELMAKSU VÕIMALUSED E-POES

Nüüd saad valida, kas maksad intressivabalt kolmes osas (ost väärtuses 75-2500€) või maksad kogu summa alles järgmisel kuul. Järelmaksu taotlemiseks lisa toode või tooted ostukorvi, vali tarneviis, täida kontaktinfo lahtrid ning siirdu kassasse. Maksekeskuse lehel avaneb sulle lehe üleval "maksa hiljem" valik, kust saad valida, kas Inbank jaga osadeks või Inbank maksa järgmisel kuul.


 

NÄIDE KOLMES OSAS MAKSMISE KOHTA LÄBI INBANK-i

Lisasime ostukorvi "Juhtmevaba tolmuimeja" hinnaga 180€ ning valisime tarneks pakiautomaadi maksumusega 4.99. Kokku teeb see lõppsummaks 184.99€. Kui Inbank sinu taotluse rahuldab, jaguneb makse kolme kuu peale. Sina maksad 61.67€ kuus järgnevad kolm kuud Inbankile ja nemad maksavad meile kogu summa kohe.
Ei mingeid intresse ega peidetud lisatasusid. 

 

NÄIDE INBANK "MAKSA JÄRGMISEL KUUL" KOHTA

Lisasime ostukorvi "Juhtmevaba varstolmuimeja" hinnaga 180 ja valisime tarneviisiks pakiautomaadi maksumusega 4.99€. Kokku teeb see lõppsummaks 184.99€. Kui Inbank sinu taotluse rahuldab, siis maksavad nemad meile kohe, sina maksad neile järgmise kuu 25. kuupäeval. 

 

INBANK JÄRELMAKS 

Inbank AS’i pakutav järelmaks on mugav viis valitud toote soetamiseks, olenemata sellest, millise panga klient oled.


Tagastused

Kui soovid oma ostu tagastada, kontakteeru palun Asbira klienditoega (info@asbira.ee). Kaupmees teavitab Inbanki sinu tagastusest ning täies mahus tagastuse puhul tühistab Inbank sinu osamaksed. Pane tähele, et võib juhtuda, et esitame esimesel maksepäeval sulle siiski arve, kui sinu ostukorv sisaldas ka transpordikulu või muid lisateenuseid, mida tagastamisel ei tühistata. Osalise tagastuse korral maksab kaupmees sulle tagastatud kauba eest raha sinu poolt nimetatud sinule kuuluvale pangakontole ning saad jätkata tagasimaksete tegemist vastavalt Inbanki graafikule.

Mis juhtub, kui osamakse jääb tasumata

Kui näed, et jääd maksete tasumisega hätta, soovitame pöörduda Inbanki poole. Võimalusel pikendavad nad sinu maksegraafikut ja teevad kuumaksed väiksemaks. Võlgnevuse tekkimise korral võib lisanduda arvele viivis ja sissenõudmiskulud, mis määratakse vastavalt Inbanki hinnakirjale. Kui olukord seda nõuab, võib Inbank maksetingimustest tulenevalt sulle esitatud nõudeid edasi loovutada. Sellisel juhul saadavad nad sulle sellekohase teavituse. Inbankil on õigus avaldada teavet sinu ja sinuga seotud tehingute kohta kolmandatele isikutele, kui vastav õigus ja/või kohustus tuleneb seadusest või tingimustest.
 

Kes on Inbank?

Inbank on tarbimisfinantseerimisele keskendunud digitaalne pank, mis tegutseb nii Eestis kui ka lähiriikides, pakkudes lisaks ka hoiustamise tooteid. Inbanki eesmärk on viia oma tooted nutikate digilahenduste abil just sinna, kus klient neid vajab. Tänaseks on Inbankil ligi 500 000 kliendilepingut neljas riigis.

Küsimuste korral kontakteeru klienditoega: info@inbank.ee, +372 640 8080

Inbanki eesmärgiks on pakkuda Sulle kvaliteetset Teenust. Juhul, kui sul tekib rahulolematus teenuse või teeninduse osas, siis palun teavita neid sellest veebilehel www.inbank.ee kättesaadava kaebuste lahendamise korra kohaselt.